English Teaching Jobs in Turkey

doors akademi The Doors restaurant chain (owned by the Doğuş Group) has a over 100 restaurants in Turkey (Kitchenette, Nusret, Lacivert and more).  The Doors Academy provides training for the restaurant staff (waiters, cooks, barmen, etc).


What we do

Doors Akademi; aşçılık, pastacılık ve ekmekçilik, yiyecek-içecek işletmeciliği başlıklarında açtığı profesyonel eğitim programlarıyla, sektörün ihtiyacı olan uzmanlığı, uluslararası standartlardaki eğitimi ve getirdiği yeniliklerle sağlıyor.

Türkiye'de ilk kez Doors Akademi'de uygulanan DUAL eğitim modeli %40 okul (%70 pratik ve %30 teori), %60 işyeri uygulaması şeklinde kurgulandı. Eş zamanlı yürütülen teori ve uygulama ağırlıklı eğitim sistemimiz, öğrencilere d.ream bünyesinde bulunan butik ve zincir restoranlarda gözlem ve karşılaştırma imkânı, dolayısıyla daha hızlı öğrenme ve sürecin bir parçası olma avantajını sağlıyor.

Pratik ve teorinin eş zamanlı sunulduğu profesyonel eğitimlerimizde, “Barista, Bira ve Şarap Eğitimi” ücretsiz olarak sunulmaktadı

doors training